فرمول مايع سفيد كننده(وايتكس) و جرم گير اسيدي
اطلاعات تماس
Phone: 09159152010
فرمول مايع سفيد كننده(وايتكس) و جرم گير اسيدي
مشاور فروش

آب ژاول | فرمول توليد وايتكس:

مایع سفید کننده اي که به آن آب ژاول نیز مي گويند، محلولی است که برای گند زدایی، سفید کردن سطوح و از بین بردن بوی نامطبوع استفاده مي شود. هیپوکلریت سدیم (وايتكس) به علت ویژگی های خاصي كه دارد علاوه بر مصارف خانگي در صنايع تصفيه آب براي از بين بردن میکروب ها اعم از قارچ ها، ویروس و باکتری ها كاربرد دارد.

از هیپوکلریت سدیم به عنوان ضدعفونی کننده هم مي توان استفاده كرد.براي توليد وايتكس علاوه بر دستگاه ها و تجهيزات مورد نياز كه بدليل خوردندگي مواد بايد از تجهيزات مخصوص به مواد اسيدي استفاده شود ، بايد فرمول توليد وايتكس استاندار و با كيفيت داشته باشيم تا حالت پايدار خود را تا انتهاي تاريخ انقضا محصول حفظ نمايد.

آرياز صنعت به دليل حمايت از كارآفرينان عزيز و توليد كنندگان محترم فرمولاسيون خود كه شامل:

جرم گير اسيدي و فرمول توليد وايتكس است را بصورت اشانتيون همراه با فرمولاسيون هاي ديگر خود به شما عزيزان عرضه مي دارد.

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما در ارتباط باشيد.

خواص فیزیکی آب ژاول | وايتكس:

فرمول وايتكسسفيد کننده‌ها و آب ژاول، همان محلول 5 درصد هيپوکلريت سديم هستند كه در اثر حرارت و نور به تدریج خاصیت خود را از دست می‌دهد و از حالت پايدار خود خارج مي شوند. رنگ آب ژاول نزدیک به زرد و طعم و بوی آن تند است.

ویژگی های شیمیایی آب ژاول:

آب ژاول محلولی است حاوی درصدی از هیپوکلریت سدیم در آب. این نسبت بسته به مصارف مختلف، متفاوت مي باشد.

آب ژاول ماده ای سمی و به رنگ زرد است كه به دلیل تولید کلر آزاد خاصيت ضد عفوني كننده دارد. چنانچه آب ژاول به اشتباه خورده شود باید فورا شیر نوشید تا از مسموميت جلوگيري شود.

كاربرد آب ژاول :

  • کاربرد در صنعت: توليد وايتكس در صنعت به عنوان رنگ زدا و سفید کننده پارچه و خمیر کاغذ استفاده می شود.
  • کاربرد در خانه: برای ضد عفونی کردن سبزیجات و سفید کردن لباس ها و رخت ها به هنگام رختشویی از آب ژاول استفاده می شود. همچنین برای ضد عفونی کردن حمام ، وان لگن  و لباس ها مورد استفاده قرار مي گيرد.
  • کاربرد در آزمایشگاه: از آب ژاول برای ضد عفونی کردن ، آزمایشگاه هایی که احتمال وجود ویروس هپاتیت در آن ها وجود دارد استفاده می شود.
  • ضد عفونی کردن زخم ها: از محلول رقیق شده هیپوکلریت سدیم برای شستشو و ضد عفونی کردن زخم هایی که تازه نباشند ، استفاده می شود.
  • آب ژاول برای پاک کردن لکه های کپک، خون، قهوه، تنباکو، آب میوه و بسیاری دیگر از لکه ها مناسب است. برای از بین بردن این لکه ها، یک قاشق آب ژاول را در یک لیوان آب بریزید و به کمک قطره چکان روی لکه بریزید.

آب ژاول به عنوان سفید کننده برای پنبه، کتان، چتائی، ابریشم مصنوعی، خمیر کاغذ و مرکبات مفید است. در حقیقت بیشترین کلر خریداری شده جهت سفید کردن محصولات سلولزی ، قبل از استفاده به هیپوکلریت سدیم تغییر داده می شود.

آريازصنعت مفتخر است با راه اندازي انواع خطوط مواد شوينده خانگي و صنعتي انواع فرمولاسيون ها از جمله فرمول مايع سفيد كننده را براي مشتريان عزيز همراه با آموزش و نحوه ي توليد مواد ارائه دهد.

خدمات آريازصنعت:

آريازصنعت جهت حمايت و احترام به مشتريان عزيز تمامي تجهيزات و ماشين آلات خود را با دو سال گارانتي و ده سال خدمات پس از فروش نصب تجهيزات در محل ، آموزش به دو نفر از پرسنل و پاسخگويي 24 ساعته جهت رفع مشكل در واتساپ در اختيار همراهان عزيز خود قرار ميدهد.

جهت پاسخگويي ، مشاوره و استعلام قيمت با ما در ارتباط باشيد.

مشاورين: 09155255153 / 09159152010

پاسخگوي واتساپ: 09156664439

براي راه اندازي و مشاوره رايگان در خصوص خطوط مواد شوينده و فرمولاسيون با ما در ارتباط باشيد. 09155255153 و 09159152010 پاسخگوي واتساپ: 09156664439
Open chat
آيا به مشاوره نياز داريد؟