مايع ظرفشويي
اطلاعات تماس
Phone: 09159152010
فرمول مايع ظرفشويي
مشاور فروش
مهارت ها
مايع ظرفشويي كرمي با كيفيت عالي (برندهاي معتبر خارجي)3/000/000 تومان
مايع ظرفشويي شفاف با كيفيت بالا (برندهاي معتبر داخلي)2/000/000 تومان
مايع ظرفشويي شفاف با كيفيت متوسط1/500/000تومان
مايع ظرفشويي شفاف مقرون به صرفه 500/000 تومان

فرمول مايع ظرفشويي:

در اينجا قصد داريم درباره ي فرمول مايع ظرفشويي و نحوه ي توليد آن با يكديگر صحبت كنيم.براي راه اندازي مواد شوينده و رقابت در بازار با برندهاي معروف و با كيفيت نيازمند فرمولاسيون خوب و عالي از نظر غلضت ، كيفيت ، پاك كنندگي و … است.

براي ساخت فرمول مايع ظرفشويي با كيفيت يا هر نوع فرمولاسيون مواد شوينده بايد نكاتي رعايت شود كه باعث كدر شدن محصول نگردد، در اينجا به عواملي كه باعث كدر شدن فرمول مايع ظرفشويي مي شود مي پردازيم:

عوامل كدر شدن مايع ظرفشويي:فرمول مايع ظرفشويي

  • استفاده نكردن از آب تصفيه شده
  • صاف نكردن محلول سود پرك با آب و اضافه كردن يكباره محلول به اسيد
  • استفاده نكردن از مواد اوليه مرغوب و تاريخ گذشته
  • و نكته بسيار مهم ثابت نبودن روند هم زدن مواد در طول ساخت فرمول مايع ظرفشويي مي باشد

 مايع ظرفشويي چيست؟

در اصطلاح عامیانه به مايع ظرفشويي، ریکا (نام تجاری یک مايع ظرفشويي معروف قدیمی) نیز گفته می شود، مایعی شوینده است که جهت شستشوی ظروف کاربرد دارد. فرمول مايع ظرفشويي ماده ای مولد کف است که برای حذف چربی ها و بقایای مواد غذایی از سطح ظروف طراحی گردیده ‌است. نوع دیگری از مایع ظرفشویی برای شست وشوی ظروف در ماشین ظرفشویی استفاده می شود.

  • مایع ظرفشویی باید قدرت پاک کنندگی بالایی داشته باشد، بخاطر کاربرد مخلوطی از سورفکتانت های آنیونیک، نانیونیک و آمفوتریک در فرمول شیمیایی مایع ظرفشویی چربی ها و چرک ها سریع و کامل از روی سطوح پاک می شوند.
  •  مایع ظرفشویی باید غلیظ و با صرفه باشد، مایع ظرفشویی بخاطر کاربرد الکترولیت ها و سورفکتانت ها و آلکانول آمیدها، باید غلظت زیادی داشته باشد.
  •  مایع ظرفشویی باید قدرت کف کنندگی زیادی داشته باشد. بخاطر کاربرد مواد پایدار کننده کف و زیاد کننده غلظت، مانند آلکانول آمیدها، کف تشکیل شده، پایدارمي باشد.
  • ph مایع ظرفشویی خنثی می باشد و بخاطر وجود سورفکتانت آمفوتریک، باعث کاهش حساسیت پوستی می شود
  • مایع ظرفشویی باید به راحتی با آب کشی ظروف پاک شود. کف تولید شده روی ظروف باید به آسانی پاک شود.
  • مایع ظرفشویی دارای رایحه خوش است که هنگام مصرف متصاعد می شود. به همین علت در هنگام مصرف مایع ظرفشویی، احساس خوبی برای فرد مصرف کننده ایجاد می شود.

آريازصنعت مفتخر است با راه اندازي انواع خطوط مواد شوينده خانگي انواع فرمولاسيون ها از جمله فرمول مايع ظرفشويي را براي مشتريان عزيز همراه با آموزش و نحوه ي توليد مواد ارائه دهد.

خدمات آريازصنعت:

آريازصنعت جهت حمايت و احترام به مشتريان عزيز تمامي تجهيزات و ماشين آلات خود را با دو سال گارانتي و ده سال خدمات پس از فروش نصب تجهيزات در محل ، آموزش به دو نفر از پرسنل و پاسخگويي 24 ساعته جهت رفع مشكل در واتساپ در اختيار همراهان عزيز خود قرار ميدهد.

جهت پاسخگويي ، مشاوره و استعلام قيمت با ما در ارتباط باشيد.

مشاورين: 09155255153 / 09159152010

پاسخگوي واتساپ: 09156664439

 

براي راه اندازي و مشاوره رايگان در خصوص خطوط مواد شوينده و فرمولاسيون با ما در ارتباط باشيد. 09155255153 و 09159152010 پاسخگوي واتساپ: 09156664439
Open chat
آيا به مشاوره نياز داريد؟