فرمول مايع دستشويي
اطلاعات تماس
Phone: 09159152010
فرمول مايع دستشويي
مشاور فروش
مهارت ها
مايع دستشويي كرمي با كيفيت عالي (برندهاي مختلف داخلي و خارجي)3/000/000 تومان
مايع دستشويي شفاف يا صدفي با كيفيت بالا2/000/000 تومات
مايع دستشويي شفاف يا صدفي مقرون به صرفه 1/500/000 تومات

فرمول مايع دستشويي:

امروزه ساخت ، توليد و فروش مایع دستشویی ،صابون و مواد شوینده ديگر یک تجارت بزرگ به شمار می رود. مايع دستشويي به علت استفاده روزانه دفعات زيادي مورد استفاده قرار مي گيرد و بايد پوست دست را آزار ندهد.استفاده از توليد فرمولاسيون باعث افزايش توليد و فروش بالاتر محصولات مي شود.مايع دستشويي با شکستن روغن به ذره های های کوچکتر عمل می کند،بنابراین می تواند با آب مخلوط شود.

مواد شوینده و مایع دستشویی به همین شیوه عمل می کنند و مکانیزم اصلی آن ها به همین صورت است، البته با فرمولاسیون متفاوت، زیرا  فرمول مواد شوینده تولید شده از مولکول های بسیار متفاوتی ساخته شده اند.

تفاوت مایع دستشویی با مایع ظرفشویی در فرمولاسیون بین این دو مي باشد.فرمول مايع دستشويي

تفاوت فرمول مايع ظرفشويي و دستشويي:

صابون مایع ، در واقع از نظر مواد تشکیل دهنده ، جزو صابون‌ها محسوب نمی‌شود و از پاک کننده‌ های سنتزی می‌باشد. البته اگر در ساختمان معمولی از روغن نارگیل زیاد و یا روغن‌هایی مثل روغن بزرک استفاده شود، می‌توان صابون را به صورت مایع در آورد.صابون‌های مایع ، علاوه بر ماده اولیه و اصلی خود  دارای مواد دیگری مثل نرم کننده ، پاک کننده و کف کننده ، ضد باکتری و چرب کننده هستند.

برای تولید فرمول مايع ظرفشويي از موادی برای از بین بردن باکتری‌های مضر مواد باقی‌مانده روی ظروف استفاده می‌شود و برای فرمول مايع دستشويي از لوسیون های نرم‌کننده‌ای استفاده می‌شود که به‌هیچ‌عنوان برای از بین بردن چربی ظروف كاربردي ندارند.همچنین برای ضدعفونی کردن ظروف، موادی در مایع ظرفشویی وجود دارد که بیش از هزار باکتری مضر را از بین می‌برد.

فرمول مايع دستشويي شفاف يا صدفي و كرمي ما با كيفيت عالي، قابل رقابت با برندهاي داخلي و مقرون به صرفه براي ارائه به شما عزيزان توسط تيم آريازصنعت آماده مي باشد.

آريازصنعت مفتخر است با راه اندازي انواع خطوط مواد شوينده خانگي انواع فرمولاسيون ها از جمله فرمول مايع دستشويي را براي مشتريان عزيز همراه با آموزش و نحوه ي توليد مواد ارائه دهد.

خدمات آريازصنعت:

آريازصنعت جهت حمايت و احترام به مشتريان عزيز تمامي تجهيزات و ماشين آلات خود را با يكسال گارانتي و ده سال خدمات پس از فروش نصب تجهيزات در محل ، آموزش به دو نفر از پرسنل و پاسخگويي 24 ساعته جهت رفع مشكل در واتساپ در اختيار همراهان عزيز خود قرار ميدهد.

جهت پاسخگويي ، مشاوره و استعلام قيمت با ما در ارتباط باشيد.

مشاورين: 09155255153 / 09159152010

پاسخگوي واتساپ: 09156664439

راه هاي ارتباطي براي راه اندازي و مشاوره رايگان در خصوص خطوط مواد شوينده و فرمولاسيون با ما در ارتباط باشيد. 09159152010 و 09155255153 پاسخگوي واتساپ: 09156664439
Open chat
آيا به مشاوره نياز داريد؟