فرمول شيشه شوي ضد بخار در مشهد
اطلاعات تماس
Phone: 09159152010
فرمول مايع شيشه پاك كن ضد بخار
مشاور فروش
مهارت ها
شيشه پاك كن ضد بخار كيفيت عالي1/500/000 تومان
شيشه پاك كن مقرون به صرفه1/000/000تومان

فرمول شيشه شوي ضد بخار و ساده:

فرمول شيشه شوي ضد بخار و ساده آرياز صنعت كه علاوه بر استفاده متداول به عنوان شیشه پاک‌کن ، می‌توانید در فضاهایی مانند حمام، سونا، درون اتومبیل و … برای جلوگیری از تشکیل بخار  و نشست زود هنگام گرد و غبار بر روی شیشه و آینه نیز استفاده كنيد.

این فرمول برای تولید محلول شیشه پاک کن بسیار با کیفیت بوده که دارای خاصیت ضد بخار و قدرت شویندگی بالایی را دارا میباشد.

فرمول شيشه شور ضد بخار

و بعد از خشک شدن محلول اثري روی شیشه بجای نمی ماند و شیشه را شفاف و درخشان می کند در ضمن باعث جلوگیری از ایجاد بخار آب روی شیشه نیز میشود.یکی از مهمترین تصمیمات هنگام خرید شیشه پاک‌ کن، تصمیم‌گیری بین محصولات حاوی آمونیاک یا محصولات فاقد آمونیاک است.

مزایا و فواید آمونیاک بسیار مورد توجه شرکت‌های تولیدکننده محصولات پاک کننده است، با این وجود همه محصولات مبتنی بر آمونیاک برای کاربردهای خانگی مناسب نیستند. آمونیاک به دلیل فرمولاسیون قدرتمند خود، ممکن است به انواع خاصی از چرم، پلاستیک و ديگر مواد آسیب رسانده یا رنگ پنجره را از بین ببرد. در این صورت، هنگام استفاده از محصولی بر پایه آمونیاک است، محتاط بوده و از آن جهت روی مناطقی که آسیب‌پذیر هستند استفاده نکنید.

فرآیند ساخت فرمول ساده بوده و محصول نهایی مستقیما در ظروف تریگر دار بسته بندی و آماده فروش مي شود.این فرمول بسیار اقتصادی بوده و مواد اولیه آن به وفور یافت می شود.

مزاياي فرمولاسيون شيشه پاك كن آرياز صنعت شامل :

  • فاقد مواد مضر برای انسان و محیط زیست
  • فاقد مواد مضر برای سطوح
  • پاک کنندگی بالا
  • ضد بخار
  • آنتی باکتریال
  • صرفه اقتصادی برای تولید
  • ضد لک
  • خشک شدن سریع محصول مي باشد.

آريازصنعت مفتخر است با راه اندازي انواع خطوط مواد شوينده خانگي انواع فرمولاسيون ها از جمله فرمول شيشه شور ضد بخار را براي مشتريان عزيز همراه با آموزش و نحوه ي توليد مواد ارائه دهد.

خدمات آريازصنعت:

آريازصنعت جهت حمايت و احترام به مشتريان عزيز تمامي تجهيزات و ماشين آلات خود را با دو سال گارانتي و ده سال خدمات پس از فروش نصب تجهيزات در محل ، آموزش به دو نفر از پرسنل و پاسخگويي 24 ساعته جهت رفع مشكل در واتساپ در اختيار همراهان عزيز خود قرار ميدهد.

جهت پاسخگويي ، مشاوره و استعلام قيمت با ما در ارتباط باشيد.

مشاورين: 09155255153 / 09159152010

پاسخگوي واتساپ: 09156664439

 

 

براي راه اندازي و مشاوره رايگان در خصوص خطوط مواد شوينده و فرمولاسيون با ما در ارتباط باشيد. 09155255153 و 09159152010 پاسخگوي واتساپ: 09156664439
Open chat
آيا به مشاوره نياز داريد؟