فرمول شامپو كرمي و صدفي استاندارد
اطلاعات تماس
Phone: 09159152010
فرمول شامپو صدفي و كرمي
مشاور فروش
مهارت ها
شامپو مو كرمي چند منظوره با كيفيت فوق عالي(قابل رقابت با محصولات خارجي)9/000/000 تومان
شامپو مو كرمي چندمنظوره(ضد شوره،نرم كننده و ...) با كيفيت عالي7/000/000 تومان
شامپو هاي مختلف مو(شفاف و صدفي) با كيفيت خوب5/000/000 تومان
شامپوهاي مختلف مو (شفاف و صدفي) مقرون به صرفه3/000/000 تومان

فرمول شامپو:

شامپوها محصولات مراقبت از مو است که برای برداشتن غبار، چربی، ذرات پوست‌سر، آلودگی‌های محیطی و… از روی مو و پوست سر به کار می‌رود.از آنجا که موهای افراد با هم تفاوت دارد، فرمول شامپوها(صدفي و كرمي)نيز براي مشتريان متفاوت ساخته می‌شود.

شامپوها کار تمیز کردن موها را با ماده پاک‌کننده خود انجام می‌‌دهند. وظیفه این ماده، پاک کردن «سبوم» از روی مو است.سبوم، نوعی چربی است که از فولیکول‌های مو ترشح می‌شود و لایه محافظی را روی مو به‌وجود می‌آورد.

شامپوها نیز از پاک کننده های سنتزی هستند. ماده اصلی تشکیل دهنده فرمول شامپو (صدفي و كرمي) عبارتند از: عامل پاک کننده که خود شامل سه دسته مواد فعال سطحی آنیونی (مثل سدیم لوریل اتر سولفات و تری اتانول آمین سولفات ، آمفوتری (مثل بتائین کوکوآمیدوپروپیل) و غیر یونی هستند. عامل تقویت کننده کف (مثل بتائین)، عامل حالت دهنده مو و عامل نگهدارنده (مواد ضدعفونی کننده و میکروب کش)،عامل صدفی کننده مثل اتیلن گلیکول و عامل غلیظ کننده مثل نمک طعام و عامل رنگ و بو مثل عصاره گیاهان.

فرمول شامپوها(صدفي و كرمي)  با هم فرق دارند اما بسیاری از مواد موجود در آنها مشترک است:

  • یک ماده پاک‌کننده (دترژنت): معمول‌ترین نوع آن آمونیوم لوریل سولفات و سدیم لوریل سولفات(SLS) است. بعضی مواد برای ایجاد خاصیت کف کردن
  • ماده حالت‌دهنده (نرم‌کننده): همه شامپوها حاوی مقادیر کمی نرم‌کننده برای نرم کردن موها هستند حتی اگر روی قوطی‌شان نوشته نشده باشد.
  • مواد معطر، اسانس‌ها، رنگ‌ها و…
  • افزودنی‌های مجاز برای تنظیم غلظت شامپو، قدرت اسیدیته شامپو، صدفی بودن شامپو و…
  • عوامل نگهدارنده، برای اینکه شامپو به میکروب‌ آلوده نشود.
  • داروها: بعضی شامپوها برای درمان مشکلاتی مانند شپش سر، شوره و… طراحی شده‌اند و حاوی بعضی داروها هستند.

انواع فرمولاسيون شامپو آرياز صنعت :

شامپو هاي صدفي و شفاف با گريدهاي متفاوت و شامپوهاي كرمي چند منظوره (پاك كننده،نرم كننده،ضدشوره) با كيفيت عالي و قابل رقابت با برندهاي اورجینال( هدشولدر و کلیر).

آريازصنعت مفتخر است با راه اندازي انواع خطوط مواد شوينده خانگي انواع فرمولاسيون ها از جمله فرمول انواع شامپو ها را براي مشتريان عزيز همراه با آموزش و نحوه ي توليد مواد ارائه دهد.

خدمات آريازصنعت:

آريازصنعت جهت حمايت و احترام به مشتريان عزيز تمامي تجهيزات و ماشين آلات خود را بدو سال گارانتي و ده سال خدمات پس از فروش نصب تجهيزات در محل ، آموزش به دو نفر از پرسنل و پاسخگويي 24 ساعته جهت رفع مشكل در واتساپ در اختيار همراهان عزيز خود قرار ميدهد.

جهت پاسخگويي ، مشاوره و استعلام قيمت با ما در ارتباط باشيد.

مشاورين: 09155255153 / 09159152010

پاسخگوي واتساپ: 09156664439

براي راه اندازي و مشاوره رايگان در خصوص خطوط مواد شوينده و فرمولاسيون با ما در ارتباط باشيد. 09155255153 و 09159152010 پاسخگوي واتساپ: 09156664439
Open chat
آيا به مشاوره نياز داريد؟