آشنايي با خط توليد مواد اسيدي |راه اندازي خط توليد وايتكس:

در راه اندازي خط توليد وايتكس در حجم بالا و افزايش توليد محصول، دستگاه هاي نيمه اتومات ديگر جوابگوي توليد نيستند،براي بازدهي بالاي خط توليد تمام اتومات مايعات اسيدي نياز به دستگاه تمام اتومات با قابليت هاي درب گذار،درب بند و انتقال بر روي نوار بصورت مكانيكي مي باشد .

ماشين سازي آرياز صنعت براي پاسخگويي به حجم بالاي توليد مايعات اسيدي، دستگاه پركن روتاري  8 نازل اتومات خود را معرفي مي كند، همانطور كه قبلا در خط توليد نيمه اتومات مايعات اسيدي بيان شد:دستگاه تصفيه آب صنعتي براي راه اندازي خط توليد وايتكس آريازصنعت

در ابتداي خط توليد وايتكس (مواد اسيدي) ، نياز به دستگاه تصفيه آب و  2 عدد مخزن پلي اتيلن مي باشد، كه آب يونيزه شده در آن نگهداري شود سپس با كمك يك پمپ غليظ كش مواد به دستگاه پركن منتقل مي شود و عمليات تزريق توسط پركن انجام ميشود.

دستگاه پركن روتاري 8 نازل:

دستگاه پرکن اسید روتاری آرياز صنعت برای ،مایعات اسیدی از قبیل :آب باطری ،وایتکس، جرم گيرها و انواع اسیدهاي ديگر در ظروف دهانه 28 و 30 از  250cc تا  3L و انواع ظروف  Pet با اشكال و ابعاد مختلف طراحی شده است.

در دستگاه پرکن اسید روتاری ، قراردادن ظروف بصورت دستي انجام مي شود و سایر عملیات نظیر :پرکن ،دربگذار،دربند و ردیف کن بر روی نوار بصورت اتومات انجام می گيرد.

دراين دستگاه تمام قسمت های درگیر با مواد براي جلوگيري از خورندگي توسط اسيدها، از جنس فایبر گلاس و تفلون ساخته شده است.در صورت قرار ندادن بطری درون هر یک از گلویی های دستگاه، نازل آن باز نمی شود و عمليات تزريق متوقف مي شود.

مزایای دستگاه:خط توليد وايتكس آريازصنعت

 • دستگاه پرکن اسید امکان اتصال مستقیم  از قسمت خروجی به نوار نقاله جهت استفاده jet-print   و اتصال به شیرینگ پک تونلی را دارا است.
 • دارای سیستم هوشمند خطای بطری
 • دارای مخزن ۳۰۰ لیتری پلی اتلین
 • دارای مخرن درب با ظرفیت ۴۰۰۰ درب
 • تنظیم آسان دستگاه برای تغییر بطری در اشکال و ابعاد مختلف امكان پذير است
 • دارای سیستم کنترل plc و صفحه نمایش HDMI

 

نوار انتقال:نوار نقاله اسيدي

بعد از پر شدن بطري ها ، ظروف مورد نظر توسط نوار انتقال به سمت ليبل زدن و بسته بندي نهايي هدايت مي شود.نوار نقاله در عبارت از دو کلمه نوار و نقال ساخته شده است که عبارت نوارنشان از یک حلقه بسته دارد که به صورت پهن و عرض دار و انعطاف پذیر است که نقاله قابلیت نقل کردن جسمی یا جرمی را توسط نوار نشان می دهد که به آن تسمه  نقاله نیز گفته می شوداین نوار دایما در حال کشش و انعطاف هست

پس باید در برابر نیروهای کششی و خمشی استحکام کافی داشته باشد نوار انتقال آرياز صنعت قابلیت اتصال مستقیم دستگاه پركن به نوار نقاله را دارا مي باشد.

 

دستگاه ليبل چندمنظوره | ليبل يكطرفه يا دو طرفه زن:

دستگاه ليبل زن پشت چسب دار براي برچسب زدن بر روي ظروف پلي اتلين،انواع ظروف پت ، گالن ها، انواع شيشه ها،ظروف كتابي و … بصورت يكطرفه يا دو طرفه زن براي ليبل زدن استفاده مي شود كه براساس نوع نياز و ظرف مورد نظر مشتري ،دستگاه طراحي و ساخته مي شود.

 • سيستم كنترل دستگاه ليبل به صورت تمام اتومات مي باشد.
 • داراي كنترلر و صفحه نمايش 7 اينچ اينورتور مي باشد.دستگاه ليبل زن پشت چسب دار اتومات آريازصنعت
 • حداكثر سرعت توليد 4000 بطري در ساعت.
 • پوشش بدنه دستگاه از استيل 304 مي باشد.
 • قابليت تعويض سايز بطري هاي مختلف در كوتاهترين زمان ممكن.
 • تنظيم سريع و آسان دستگاه براي بطري ها متفاوت است.
 • داراي 3 متر نوار نقاله استيل با قابليت تنظيم دور مي باشد.
 • برق ورودي دستگاه تك فاز مي باشد و داراي پايه هاي تنظيم ارتفاع است.

شيرينگ پك اتومات يا نيمه اتومات:

براي بسته بندي نهايي و عرضه به بازار فروش نياز به دستگاه شيرينگ پك است كه دستگاه فوق شامل دستگاه شيرينگ اتومات يا نيمه اتومات مي باشد . كيفيت نهايي محصول، هر دو دستگاه يكسان است تنها تفاوت در عملكرد دستگاه و سرعت بسته بندي نهايي مي باشد.

عملكرد دستگاه به اينگونه است كه بطري ها در تعداد مشخص بصورت منظم به داخل فيكسچر پارويي ، داخل كوره هدايت مي شود پس از پخت نايلون در داخل كوره و بيرون آمدن محصول به دليل ذوب بودن نايلون

دستگاه شيرينگ پك تونلي اريازصنعتفن هاي خنك كننده در هنگام خروج محصول را خنك كرده و همچنين باعث جذب نايلون به دور محصول مي شود.

شيرينگ كردن علاوه بر حفظ ظاهر محصول باعث جذب مخاطب ،حفظ محصول از آلودگي هاي احتمالي محيط

جلوگيري از خراب شدن محصول در برابر رطوبت، گرد و غبار و … مي شود.

 

 

 

 

 

 

دستگاه چسب زن كارتن:

در خط توليد وايتكس اگر نياز به بسته بندي محصولات در كارتن را داريد مي توان از دستگاه چسب زن دستگاه چسب زن براي خط توليد وايتكساستفاده كنيد . دستگاه بصورت دوطرف از بالا و پايين كارتن ها را چسب زده و از باز شدن كارتن ها در جابه جايي ها جلوگيري مي كند. سرعت بسته بندي دستگاه 30 كارتن در دقيقه مي باشد.

دستگاه چسب زن كارتن در خط توليد به صرفه تر و ارزان تر از دستگاه شيرينگ پك مي باشد.

خدمات آريازصنعت :

آريازصنعت جهت حمايت و احترام به مشتريان عزيز تمامي تجهيزات و ماشين آلات براي راه اندازي خط توليد وايتكس را با دو سال گارانتي و ده سال خدمات پس از فروش نصب تجهيزات در محل ، آموزش به دو نفر از پرسنل و پاسخگويي 24 ساعته جهت رفع مشكل در واتساپ در اختيار همراهان عزيز خود قرار ميدهد.

جهت پاسخگويي ، مشاوره و استعلام قيمت با ما در ارتباط باشيد.

مشاورين: 09155255153 / 09159152010

پاسخگوي واتساپ: 09156664439

فيلم دستگاه ليبل اتومات يكطرفه و دوطرفه مواد شوينده:

Open chat
آيا به مشاوره نياز داريد؟