دستگاه پركن 4نازل مواد اسيدي
  • پاسخگوي واتساپ: 09156664439

دستگاه پركن نيمه اتومات مواد اسيدي(پركن وايتكس):

دستگاه پركن وايتكس و ديگر مايعات اسيدي مجهز به 4نازل پنوماتیک که از سيستم پركن هاي ثقلي استفاده شده وبه صورت مستقیم از مخزن تغذیه می شود و تمامی مسیر های دیگر با مواد اسیدی در این دستگاه از پلاستیک (نوع تفلون)و پلی اتیلن طراحی و ساخته شده که در برابر اسیدهای خورنده از مقاومت بالای برخوردار می باشد.

این دستگاه با سرعت تولید متوسط، قیمت ارزان و پیچیدگی کم و کارکردی ساده مناسب برای تولیدی های کوچک یا متوسط و یا کسب و کارهایی که نیاز به بررسی بازار برای ارائه محصول خود دارند و حاضر به پذیرش ریسک خرید تجهیزات تمام اتوماتیک گرانقیمت نیستند می باشد. این نوع پرکن ها فاقد نوار نقاله بوده و قراردادن و برداشتن ظروف زیر نازل توسط اپراتور انجام میشود. فرمان تزریق مواد داخل بطری توسط پدال به دستگاه داده مي شود و پس از پرشدن ظروف اپراتور آنها را برداشته و ظروف خالی را زیر نازل قرار داده و با فشار پدال کار تکرار می گردد.

قیمت ارزان این دستگاه از جمله مزیت های کلیدی بوده که این نوع از دستگاه ها را انتخاب مناسبی برای بسیاری از کارگاه ها و کارخانجات می گرداند. بسته به غلظت مایع و یا میزان اسیدی بودن آن نوع پمپ دستگاه و همچنین اتصالات و نازل های دستگاه متفاوت می شود.

مزاياي دستگاه پركن وايتكس:

دستگاه پركن وايتكس

  • اسکلت دستگاه پر کن اسید از فولاد رنگ الکترو استیل می باشد که بر روی آن رنگ  ضد اسید استفاده شده است و امکان نفوذ به قطعات و کاوری بر روی آن از جنس PVC قرار گرفته شده است.
  • مخزن دستگاه پرکن اسید با ظرفیت ۱۲۰ليتري می باشد.
  • تنظیم دستگاه پرکن اسید برای پرکردن انواع ظروف با ارتفاع های متفاوت یکی از مزایای این  دستگاه می باشد.
  • تنظیم مقدار پرکردن ظرف از طریق تایم می باشد وهر نازل مجهز به یک شیشه جدا بوده که در صورت هماهنگ نبودن نازل ها به راحتی قابل تنظیم می باشد.
  • امکان پر کردن انواع ظروف در ابعاد و اشکال و ارتفاع های متفاوت
  • کابرد آسان و بسیار ساده

خدمات آريازصنعت:

آريازصنعت جهت حمايت و احترام به مشتريان عزيز تمامي تجهيزات و ماشين آلات خود را بادو سال گارانتي و ده سال خدمات پس از فروش نصب تجهيزات در محل ، آموزش به دو نفر از پرسنل و پاسخگويي 24 ساعته جهت رفع مشكل در واتساپ در اختيار همراهان عزيز خود قرار ميدهد.

جهت پاسخگويي ، مشاوره و استعلام قيمت با ما در ارتباط باشيد.

مشاورين: 09155255153 / 09159152010

پاسخگوي واتساپ: 09156664439

 

Open chat
آيا به مشاوره نياز داريد؟