• پاسخگوي واتساپ: 09156664439

 دستگاه ليبل زن پشت چسب دار اتومات:

ليبل زن پشت چسب دار چندمنظوره آرياز صنعت براي برچسب زدن بر روي ظروف استوانه اي ،كتابي،شيشه ،پلي اتلين،انواع گالن و ظروف PET در مصارف غذايي،شيميايي و بهداشتي طراحي شده است.کلمه ی لیبل به معنای اتیکت و یا برچسب است و از آن برای معرفی و همینطور قیمت و مشخصات کالا بر روی محصول استفاده می شود. دستگاه لیبل زن دستگاهی است که عمليات برچسب زني را بصورت اتومات انجام می دهد.ليبل زن پشت چسب دار

لیبل یا برچسب زدن بخش مهمی از برند شما روی محصولات است که اطلاعات کامل محصول را برای مصرف کننده نهایی بازگو میکند. مصرف کننده هنگام مشاهده اطلاعات روی لیبل محصولات، تصمیم نهایی خرید را میگیرد. این اطلاعات میتواند شامل بارکد یا QR CODE، اطلاعات محصول، درباره شرکت و اطلاعات تماس، نام برند شما و …  روي محصول باشد.

بنا به نياز و سليقه مشتري در انتخاب ظرف محصول ،دستگاه ليبل بايد براساس نوع ظرف انتخاب شود كه ميخواهيم برچسب بصورت يكطرفه يا دوطرفه دور بطري مدنظر ليبل قرار بگيرد.

مشخصات دستگاه ليبل زن پشت چسب دار:

  • سيستم كنترل دستگاه ليبل به صورت تمام اتومات مي باشد.
  • داراي كنترلر PLC و صفحه نمايش 7 اينچ اينورتور مي باشد
  • حداكثر سرعت توليد 4000 بطري در ساعتخريد ليبل زن پشت چسب دار در مشهد
  • پوشش بدنه دستگاه از استيل 304 مي باشد
  • قابليت تعويض سايز بطري هاي مختلف در كوتاهترين زمان ممكن
  • تنظيم سريع و آسان دستگاه براي بطري ها متفاوت است

 

براي راه اندازي خط توليد اتومات مواد شوينده نياز به دستگاه ليبل زن يكطرفه يا دوطرفه زن براي بطري هاي مواد شوينده است كه بتوان بدون خطا ليبل زني را براي محصولات انجام دهد.

آرياز صنعت مفتخر است كه با ساخت دستگاه ليبل زن اتومات نياز توليد كندگان را رفع نموده و دستگاههاي ما در كارخانجات مختلف غذايي و شيميايي در حال بهره برداري مي باشد.

 

خدمات آريازصنعت:

آريازصنعت جهت حمايت و احترام به مشتريان عزيز تمامي تجهيزات و ماشين آلات خود را با دو سال گارانتي و ده سال خدمات پس از فروش نصب تجهيزات در محل ، آموزش به دو نفر از پرسنل و پاسخگويي 24 ساعته جهت رفع مشكل در واتساپ در اختيار همراهان عزيز خود قرار ميدهد.

جهت پاسخگويي ، مشاوره و استعلام قيمت با ما در ارتباط باشيد.

مشاورين: 09155255153 / 09159152010

پاسخگوي واتساپ: 09156664439

فيلم دستگاه ليبل اتومات چند منظوره:

Open chat
آيا به مشاوره نياز داريد؟