دستگاه پركن روتاري مواد شوينده همراه با دربندي
 • پاسخگوي واتساپ 09156664439

پركن روتاري مايع ظرفشويي و دستشويي اتومات همراه با دربند و درب گذار:

دستگاه پركن روتاري مواد شوينده براي پركردن انواع مايعات غليظ و رقيق در ظروف pet  در ابعاد و اشكال مختلف براي انوع مواد شوينده طراحي شده است كه دستگاه داراي درب گذار ، دربند و انتقال بر روي نوار به صورت اتومات مي باشد و توسط ماشين سازي آريازصنعت طراحي و ساخته شده است.

اين نوع از دستگاها(پركن روتاري) داراي تعداد نازل هاي مختلف از 6 نازل الي 16 نازل هستند كه عموما براي پركردن مايعات رقيق مانند آب معدني از پركن هايي با تعداد نازل بيشتر استفاده مي شود. هر چه تعداد نازل ها بيشتر باشد ،ظرفيت توليد هم افزايش مي يابد.

پركن روتاري مواد شوينده آريازصنعت داراي 8 نازل همراه با درب گذار و درب بند بوده با ظرفيت توليد 2200 بطري يك ليتري مواد شوينده در ساعت ظرفيت توليد را دارا است.

دستگاههاي پركن آرياز صنعت شامل پركن هاي:

 • تك نازل روميزي يا پركن تك نازل همراه با مخزن و ميكسر
 • پركن هاي اتومات خطي سرووموتور
 • پركن هاي اتومات روتاري مي باشد.

تفاوت قابل توجه دستگاه هاي روتاري در مقابل دستگاههاي خطي اشغال فضاي كمتر در محيط كاري و پركردن تنها يك نوع ظروف (pet) در مقايسه با دستگاههاي خطي كه انواع ظروف مانند:ظروف پت ، پلي اتلين ، انواع گالن ها ، ظروف شيشه اي و … را در ابعاد و اندازه هاي مختلف قابليت پر كردن دارد. میزان پر کردن مایعات در ظرف ها و بطری ها کاملا قابل کنترل است و نسبت به حجم کاری که این دستگاه دارد خطای کمی در پر کردن به جا میگذارد.

مشخصات دستگاه پركن روتاري مواد شوينده:

 1. بطري گذاري بر روي سيني دوار دستگاه دستي انجام شده و مراحل پركن،درب گذاري، دربند و انتقال بر روي نوار بصورت اتومات صورت مي گيرد
 2. تمام قسمت هاي درگير با مواد از جنس استيل 316 مي باشد
 3. حركت سيلندرها از تكنولوژي سرووموتور استفاده شده است.دستگاه پركن روتاري مواد شوينده
 4. دستگاه داراي يك مخزن 120 ليتري و مجهز به كنترل سطح اتومات مي باشد.
 5. داراي دقت پركن 4± گرم
 6. ظرفيت توليد بسته به نوع ظروف متفاوت است.
 7. داراي سيستم هوشمند خطاي بطري.
 8. داراي صفحه نمايش 7 اينچ و PLC

 

 

 

 

 

 

خدمات آريازصنعت:

آريازصنعت جهت حمايت و احترام به مشتريان عزيز تمامي تجهيزات و ماشين آلات خود را با دو سال گارانتي و ده سال خدمات پس از فروش نصب تجهيزات در محل ، آموزش به دو نفر از پرسنل و پاسخگويي 24 ساعته جهت رفع مشكل در واتساپ در اختيار همراهان عزيز خود قرار ميدهد.

جهت پاسخگويي ، مشاوره و استعلام قيمت با ما در ارتباط باشيد.

مشاورين: 09155255153 / 09159152010

پاسخگوي واتساپ: 09156664439

مشاهده فيلم دستگاه پركن روتاري براي شامپو:

Open chat
آيا به مشاوره نياز داريد؟